Hadí svět

Dotazy

V této sekci mi můžete klást dotazy týkající se hadí problematiky, nebo upozornit na případné nedostatky portálu a navrhovat možné změny. Stránky jsou totiž tvořeny pro Vás, takže si můžete sami navrhnout, co byste změnili, doplnili apod. Na vaše dotazy se budu snažit odpovídat v co nejkratší možné době a to přímo na Váš e-mail. Všechny dotazy a mé odpovědi na ně budou v této rubrice zveřejněny. Pokud však z jakýchkoliv důvodů nebudete chtít, aby byl Váš dotaz zveřejněn, napište mi to, prosím,  přímo do e-mailu společně s dotazem a já Vám odpovím pouze prostřednictvím elektronické pošty.

Jakub Tvarůžek
Kontaktní e-mail: hadisvet@email.cz

Tuleni.pps, (772kB)
Zde vidíte prezentaci, kterou jsem obdržel od anonymní tazatelky, a která nesouvisí nijak s hady, ale s tuleni. Nicméně se domnívám, že by to mohlo zajímat i návštěvníky Hadího světa. Prezentace je poněkud krutá a slabší nátury by ji neměly raději ani spouštět. I když.... na druhou stranu je lepší vidět, jak se lidé dokáží chovat ke zvířatům krutě. K této prezentaci můžete vyjádřit svůj názor v diskuzi.
Video mořského hada od pana Sedláčka_toWMV.wmv, (644.3kB)
Zde je video mořského hada, které natočil pan Sedláček a zaslal ho do Hadího světa. K videu se můžete vyjádřit na diskuzi. Pokud bude mít někdo problém se spuštěním videa, rovněž rád poradím (jak na diskuzi, tak i prostřednictvím e-mailu).
 
Jakub Tvarůžek